Generuje dla Ciebie stronę

Biznes Zone

Biznes Zone:

INFORMACJE O PROJEKCIE

Biznes Zone to idealne biuro coworkingowe dla Twojej firmy. To przestrzenie, w których możesz skupić się na rozwoju swojej firmy i  osobistym. W przestrzeniach Biznes Zone uporasz się z typowymi problemami freelancera, czyli brakiem motywacji i towarzystwa. Zyskasz za to własne biurko, wygodny fotel, smaczną kawę, a do tego dostęp do szkoleń zawodowych i możliwość nawiązania wielu znajomości. Warto pamiętać, że Biznes Zone to nie tylko designerskie przestrzenie i prestiżowe lokalizacje. To przede wszystkim społeczność przedsiębiorców, którzy z pasją prowadzą swój biznes. Tu startup-y spotykają się z korporacjami na równych zasadach. Ludzie świadomi swoich potrzeb i doceniający możliwość nawiązania nowych kontaktów. My dążymy do tego aby spełniać Twoje oczekiwania i każdego dnia otaczać Cię wsparciem. 

Sprawdź naszą ofertę w różnych miastach Polski. Znajdziesz nas w Krakowie, Częstochowie, Łodzi i Wrocławiu, gdzie idea coworkingu jest już bardzo dobrze znana.

 

Szczegóły projektu

Bartosz Przesłański

Bartosz Przesłański

Dyrektor Biznes Zone

Adres e-mail: bartosz.przeslanski@twojstartup.pl

DATA AKTUALIZACJI:

29 Kwietnia, 2020 r.

KATEGORIA:

Biura serwisowane i coworking

OPINIE:

Jako korzystający z biura w Częstochowie bardzo cenimy sobie pracę w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w miłej atmosferze oraz bardzo przestronnym i funkcjonalnym miejscu. Poza swoją pracą nic nas tak naprawdę nie interesuje. Mamy dostęp do sal konferencyjnych, jest dostęp do kuchni z lodówką i kuchenką oraz uzupełniany na bieżąco zapas kawy i herbaty.
Jacek Mękarski
IT Business Consultant
Biznes Zone w Krakowie to wymarzone miejsce dla młodego przedsiębiorcy. Przestronne prywatne biuro do wytężonej pracy a zarazem świetnie zaaranżowane przestrzenie wspólne gdzie można odetchnąć oraz nawiązać kontakt z innymi firmami. Do tego wszystkiego mnóstwo szkoleń, które pomogą być bardziej skutecznym w prawdziwym biznesie.
Piotr Pióro
p3d Geodezja
W Biznes Zone znaleźliśmy nasze miejsce do rozwijania biznesu! Oprócz świetnej atmosfery do codziennej pracy, możemy realizować bardziej wymagające projekty, takie jak szkolenia czy meet-up'y. Mamy też przestrzeń, w której śmiało nagramy każdy materiał wideo i zrealizujemy niebanalną sesję zdjęciową. Jednym słowem, mamy tutaj wszystko, czego potrzebuje branża kreatywna. Jednak na wyjątkowość tego miejsca, wpływa przede wszystkim unikalny klimat budowany przez sąsiadujące z nami firmy i pracujący tam ludzie.
Grzegorz Mikosza
Preludium Agencja PR
Biznes Zone Wrocław, to miejsce w którym praca staje się czystą przyjemnością. Biuro usytuowane jest w świetnie skomunikowanej części Wrocławia, dzięki czemu spóźnienie nie wchodzi w grę! W środku panuje miła i pogodna atmosfera. Sale konferencyjne są idealnie dostosowane, zarówno do przeprowadzenia biznesowego spotkania, jak i wspólnej burzy mózgów ze swoim teamem. Cenimy sobie profesjonalizm i kompetencje pracowników, którzy zawsze z uśmiechem na ustach pomogą rozwiązać każdą sprawę. Oprócz samych przestrzeni, Biznes Zone gwarantuje wiele szkoleń biznesowych, podczas których, można nawiązać wiele cennych kontaktów. Dopełnieniem całości, są niebanalne przestrzenie, które sprawiają że każdy dzień jest przepełniony kreatywnością.
Tomasz Gibas
Kogifi
W imieniu całego zespołu Tap.Talent chciałbym wyrazić słowa uznania dla zespołu. Przestrzeń biurowa Biznes Zone, przy ulicy Robotniczej 42a we Wrocławiu, którą Państwo zarządzacie jest miejscem, do którego chętnie się wraca i w którym dobrze pracuje. Cenimy sobie współpracę z Państwem i doceniamy starania, które podejmujecie w celu polepszenia warunków najmu lokali biurowych. Chcielibyśmy szczególnie podziękować za Waszą codzienną otwartość, dostępność oraz pozytywne nastawienie.
Gracjan Góźdź
Director, Growth Hacking & Innovation