Generuje dla Ciebie stronę

Edu-Hub

EDU-HUB

Platforma Edu-hub zmienia nastawienie do nauki. Nasze produkty są skutecznym sposobem zdobywania wiedzy. Oszczędzamy Twój czas, uczysz się bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy z naszej strony wysoką jakość, przyjazne podejście i profesjonalne przygotowanie. Otwarci na nowe technologie i innowacyjność stawiamy na przyszłościowe podejście w edukacji. Zaufaj naszym wykwalifikowanym nauczycielom. Sprawdz, która usługa będzie najbardziej odpowiadała Tobie i Twojemu dziecku. 

Plus tutaj taki krótki opis na temat tych produktów na czym to polega 

Korki:

60 minutowe zajęcia, które uczeń może zarezerwować maksymalnie 24h przed rozpoczęciem zajęć. Cennik wszystkich przedmiotów podany jest na stronie https://edu-hub.pl/what-we-offer

Kurs:

pakiet 10 zajęć po 60 minut, uczeń może wykorzystać to w miesiąc wygląda to tak, że rezerwuje lekcję w czasie, gdy nauczyciel jest dostępny. Ma możliwość trzy razy zmienić datę lekcji, która jest zaplanowana.

Last Minute

W momencie, gdy nauczyciel jest dostępny i nie ma zajęć jest w trybie czuwania uczeń ma możliwość, aby połączyć się z nauczycielem. Mamy dwie wersję 30 minut oraz 60 minut. Zajęcia te są dedykowane dla osób, które nie wyrobiły się z rezerwacją korepetycji i potrzebują szybkiej konsultacji z nauczycielem. 

Szczegóły projektu

Anna Hołovczenko

Anna Hołovczenko

Manager projektu Edu-Hub

DATA AKTUALIZACJI:

19 paźdzernik, 2020

KATEGORIA:

Korepetycje on-line

OPINIE:

Za krótko, czuję niedosyt, ale było świetnie
Zofia
Portal dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowego nauczyciela języka obcego. Z powodzeniem korzysta z niego wielu klientów Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości
Dorota Marszałek
Dorota Marszałek
Twój Startup